SkyDJs
Pozdrav! Ulogujte se da bi ste mogli da koristite sve funkcije foruma Smile
SkyDJs
Pozdrav! Ulogujte se da bi ste mogli da koristite sve funkcije foruma Smile
SkyDJs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mesto za dobro druženje, razmenu muzike, download i jos mnogo toga!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Navigation
Index
Članstvo
Profil
FAQ
Search
Downloads
Downloads
Downloads
1. ---------
2. ---------
3. ---------
4. ---------
5. ---------
6. ---------
7. ---------
8. ---------
9. ---------
10. ---------
Poslanici naj aktivniji meseca
No user
Zadnje teme
» Devito Aligatori
Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu EmptyČet Feb 02, 2023 10:06 am od DJ Sander

» A kakvih ima
Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu EmptyČet Feb 02, 2023 10:04 am od DJ Sander

» Smrtnost 100%
Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu EmptyČet Feb 02, 2023 10:04 am od DJ Sander

» Tri prijatelja
Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu EmptyUto Jan 31, 2023 8:16 am od DJ Sander

» Planeta
Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu EmptyPet Jan 27, 2023 12:36 pm od DJ Sander

» Facebook
Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu EmptyPet Jan 27, 2023 9:22 am od DJ Sander

» žene postave selfie
Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu EmptyPet Jan 27, 2023 8:08 am od DJ Sander

» Duševna bolnica
Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu EmptyUto Jan 24, 2023 1:23 pm od DJ Sander

» Žitov je kao reka...
Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu EmptyPon Jan 23, 2023 1:31 pm od DJ Sander

Naj aktivnije teme
Pozdrav
Sve o nama
Pozrdrav svima
Otvoren forum SkyDJs
Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu EmptySre Jan 14, 2015 2:11 am od DJ Rizikko
Otvorili smo novi forum, registrujte se i možete početi sa korišćenjem foruma odmah. Nadamo se da ćemo skupiti veću grupu ljudi koji će koristiti ovaj forum za sve svoje potrebe.

Ukratko forum je osnovan radi zabave, i nabavke neophodnih stvari za producente, DJ-eve, pevače, pevačice ili za kućnu upotrebu.

Uživajte! sunny

Komentari: 0

Delite
 

 Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
DJ Sander
Moderator
Moderator


Upisi : 26
Član od : 17.01.2015
Starost : 30
Mesto stanovanja : Vršac

Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu Empty
PočaljiNaslov: Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu   Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu EmptyČet Jan 19, 2023 9:47 am

1. Isključite opremu: Prvo što treba da uradite je da isključite opremu kako bi se sprečilo bilo kakvo oštečenje!
2. Uklonite piće: Uklonite što više pića sa opreme koristeći mekanu krpu ili maramicu..
3. Osušite opremu: Osušite opremu sa suvom krpom ili maramicom, pazite da ne koristite ništa što bi moglo da ošteti opremu.
4. Proverite opremu: Proverite da li oprema radi normalno i da li je sve u redu sa njom.
5. Obavestite osoblje kluba: Obavestite osoblje kluba o incidentu kako bi oni mogli da preduzmu odgovarajuće mere.
6. Izvinite se DJ-u: Izvinite se DJ-u za incident i ponudite mu pomoć u rešavanju problema.
7. Budite spremni da nadoknadite štetu: Ako je oprema oštećena zbog vaše greške, budite spremni da nadoknadite štetu.

Morate biti pažljivi i odgovorni za svoja postupanja i treba da se izvinete i nadoknadite štetu ukoliko ste krivi za incident...
Nazad na vrh Ići dole
 
Šta da radim ako sam prosuo piće na DJ opremu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SkyDJs :: Forum :: Pomoć-
Skoči na: